Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Sipariş verdiğiniz taktirde ürününüz 2-7 gün arasında kargoya verilir.

Siparişimi verirken sorunla karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?

Somdiamond.com üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hataları destek@somdiamond.com e-posta gönderebilir ya da iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizi tamamladıktan sonraki 12 saat içersinde bize 4 250 250 no'lu hattan ya da destek@somdiamond.com'dan ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz değerlendirilmeye alınarak ,kısa sürede bilgi verilecektir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş iptal isteğinizi, en geç 12 saat içerisinde ....nolu hattan yada destek@diamond.com'a e-posta yollayarak iptal edebilirsiniz. Ürünümü ve/veya siparişimi iade/iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor? Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip yaklaşık 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/Eft ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise maksimum 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sotnucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir.

İADE ADRESİ:

Somaltın Kuyumculuk Eşrefpaşa Cad.No:42 Kemeraltı/İZMİR

Kapıda ödeme yöntemi kullanabilirmiyim?

Somdiamond.com'dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme yaparken sorun yaşıyorum,ödeme yapamıyorum.

Kredi kartınızla ödeme yapmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyorsanız;Öncelikle bankanızdan kredi kartınızın internet kullanımına açık olup olmadığını öğrenin. Eğer kartınız kullanıma açıksa bankanız günlük işlem sınırlaması (günde maksimum 3 defa gibi) uyguluyor olabilir. Bu bilgiyi de göz önünde bulundurun.Kredi kartı limitinizin, yapmak istediğiniz alışveriş için yeterli olup olmadığından emin olun.Kredi kartı bilgilerinizi, eksiksiz ve doğru olarak girdiğinizi kontrol edin. Ödeme yapmaya çalıştığınız kredi kartının son kullanma tarihi geçmiş olabilir. . Yukarıda belirtilenler gibi bir sorun olmadığını düşünüyorsanız ve talimatlara uyduğunuz halde ödemeniz başarılı olamıyorsa, kısa bir süre bekleyerek işlemi tekrarlayın. Sorun devam ederse Somdiamond Destek Hattı'na bilgi veriniz.

Kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

Kart bilgileri Somdiamond'da saklanmamaktadır. Bu nedenle, kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, Somdiamond'ın ve bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

Somdiamond.com'da kredi kartı/banka kartı kullanmanın riski var mıdır?

İnternet üzerinden kredi kartı/banka kartı kullanarak alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan kredi kartıyla/banka kartıyla alışveriş yapmaktan daha güvenlidir. Bir mağazada veya restoranda, kredi kartınızı/banka kartınızı ödeme için bir başkasına vermeniz daha risklidir.